Demo
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://www.kd7new.com/?fp=Ktl3mf1g56Yz1ZhQHnD0CRdViJ1XnEghWIQi0ZjecygHrte5XKNF7WkweIDCoZGB2Mrd03jtqCsI2qernCwoW1dkQg39Oe4VX%2B0FT5cXcDGn1wOnoLXTNx9hIXjHvkHaSUSg7PZPnAOyg%2FuAoNS9X8bdRfhVjDYOVRtAkxLOnF4%3D&prvtof=3%2FOgqAQ0QOv0hM9gSdX89HI68DbfJkoNFVwoa%2F9AlJI%3D&poru=%2FWqfonRzK8pQJnku9AEgN%2F1OBJmaLe56gMLupOCJFZaQNSkR7FRGaNkKnUjaOvK9kN%2Bkw%2BPVPs57sfZccnDY1A%3D%3D&">Click here to proceed</a>. </body>

Social Media


Poprowadzimy firmowy fanpage na facebooku i innych portalach społecznościowych

Proponujemy zakładanie, organizowanie, moderowanie i prowadzenie kont firmowych na portalach społecznościowych, takich jak – Facebook, Twitter, Google+, Instagram, YouTube, Pinterest oraz innych.

Oferujemy Państwu stałą, gwarantowaną współpracę w zakresie zakładania i prowadzenia firmowego fanpage Social-Media-and-Web-to-PrintFacebook, Twitter, Google+ oraz w razie potrzeby kilku innych. Do Państwa dyspozycji oddajemy jednego pracownika – opiekuna założonego fanpage na facebooku lub innym portalu, który w ramach współpracy poświęca czas na obsługę Państwa konta. W ramach tych roboczo-godzin umieszcza on przekazane przez Państwa komunikaty, zdjęcia, filmy. Informuje o wydarzeniach. Ponadto dodając jakiekolwiek wydarzenie zachęca użytkowników do interakcji, stara się urozmaicać wpisy i wyróżnić ofertę żeby oferta Waszej firmy stała się jeszcze bardziej atrakcyjna. Social Media(media społecznościowe) w dzisiejszych czasach to bardzo dobre narzędzie marketingowe i zachęcamy do jego wypróbowania. Profesjonalnie poprowadzony fanpage na facebooku czy też innych portalach pozwoli nadać kolorytu Waszej ofercie ale też realnie zwiększyć liczbę klientów jak i obrót w firmie.

Zakres działań w trakcie naszej obsługi fanpage jaki Państwu oferujemy to:

→ Prowadzenie fanpage na facebooku i innych mediach społecznościowych oraz inicjowanie i moderowanie dyskusji,

→ Pozyskiwanie nowych polubień, fanów (!!!),

→ Dodawanie regularnych wpisów, oraz informacji z życia firmy,

→ Zaprojektowanie elementów indentyfikacji wizualnej fanpage o ile jest taka potrzeba,

→ Przygotowanie zakładki interaktywnej czy też produktowej, w zależności od zapotrzebowania,

→ Zbudowanie aplikacji konkursowej lub innej – opcja dodatkowa,

→ Szereg innych działań aktywizujących